Scratch 2

Chceš sa zdokonaliť v programovaní a tvorbe hier? Tento kurz je pre teba ako stvorený! Spoločne sa budeme naďalej venovať pokročilejšej tvorbe hier a zdokonalíme sa v učive, ktoré sme preberali na predchádzajúcom kurze Scratch1. Venovať sa budeme zložitejším konceptom akými sú podmienky, premenné alebo forcykly. Kurz je rovnako prípravou na kurz Python-kreslenie s korytnačkou.

Detail kurzu

Forma kurzu: 10 vyučovacích hodín (po 75 minút), 1x týždenne, online výučba s lektorom

Pre koho: žiaci 2. až 5. ročníka ZŠ. Pre žiakov, ktorí už majú skúsenosti s programovaním, odporúčame kurz Python – kreslenie s korytnačkou.

Kapacita termínov: 5 žiakov (min. 1 žiak)

Po zakúpení kurzu Vám bude na mail zaslaný vianočný poukaz v PDF formáte.
Ak vám nevyhovuje žiadny z nižšie uvedených termínov, nechajte nám váš email a budeme vás informovať hneď, ako budú nové termíny dostupné. → Mám záujem o iný termín ←
Informujte ma o nových termínoch na adrese:

  Aktuálne nie sú dostupné voľné miesta.

  Kategórie: , Katalógové číslo: -

  Popis

  Programovanie je vhodné už aj pre tých najmenších. Hravou formou si spoločne predstavíme, čo to programovanie vlastne je a ukážeme si, že naozaj už aj na prvom stupni môžu deti začať kreatívne tvoriť, vytvárať rôzne jednoduché hry a animované príbehy. A pri tom budú naozaj programovať!

  Deti trávia veľa času za počítačom, s nami ho budú tráviť efektívne. Nielen že sa zabavia, ale sa aj veľa naučia.

  Recenzie

  Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

  Pridajte prvú recenziu pre “Scratch 2”

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  Odoslať komentár

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.