Roblox Lua 1 | Tvorba počítačových hier | Skrátený kurz

Rád sa hráš na počítači, tráviš za ním veľa času? A čo tak tento čas využiť na naprogramovanie vlastnej počítačovej hry? Pri jednej hre to ale nekončí. My ťa naučíme základné programovacie príkazy, vysvetlíme ti pojmy ako podmienka, forcyklus alebo funkcia. Naučíš sa tieto príkazy aj prakticky používať a budeš schopný si vytvoriť jednoduché hry aj po skončení kurzu. Samozrejme, zabavíme sa, ale rovnako si z kurzu odnesieš veľa užitočných technických znalostí.

Detail kurzu

Forma kurzu: skrátený kurz – 2 vyučovacie hodiny (po 90 minút), 2x v jednom týždni, online výučba s lektorom

Pre koho: žiaci 5. až 9. ročníka ZŠ (úplní začiatočníci)

Kapacita termínov: 5 žiakov (min. 1 žiak)

Po zakúpení kurzu Vám bude na mail zaslaný vianočný poukaz v PDF formáte.
Ak vám nevyhovuje žiadny z nižšie uvedených termínov, nechajte nám váš email a budeme vás informovať hneď, ako budú nové termíny dostupné. → Mám záujem o iný termín ←
Informujte ma o nových termínoch na adrese:

  Aktuálne nie sú dostupné voľné miesta.

  Kategória: Katalógové číslo: -

  Popis

  Nebojte sa, v žiadnom prípade sa nebudeme len hrať, naučíme sa aj programovať! Áno, na kurze si žiaci naprogramujú vlastnú hru, ktorú si vo voľnom čase budú môcť s kamarátmi zahrať. Navyše sa zoznámia aj so základmi programovania, budú musieť byť kreatívni a precvičia si aj svoje logiku.

  Programovanie nie je len o písaní riadkov kódu, ale aj o kreativite a logickom uvažovaní. Doprajte svojim deťom možnosť získať znalosti, s ktorými sa určite nestratia.

  Recenzie

  Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

  Pridajte prvú recenziu pre “Roblox Lua 1 | Tvorba počítačových hier | Skrátený kurz”

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  Odoslať komentár

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.