Python 1 | Programovanie pre každého | Skrátený kurz

50,00 

Je Python had alebo programovací jazyk? Nevieš, čo je programovanie a už vôbec ti nič nehovorí pojem programovací jazyk? Vôbec sa netráp, na to sme tu! Absolvent nášho kurzu bude ovládať základnú syntax a príkazy programovacieho jazyka Python, ktorý je často používaným jazykom na hodinách informatiky na základných aj stredných školách. Venovať sa budeme základným matematickým operáciám, predstavíme si pojmy ako forcyklus alebo podmienka. Pomocou funkcií si vytvoríme matematickú kalkulačku alebo naprogramujeme jednoduché hry. Na cvičeniach sa nielen veľa naučíme, ale aj zabavíme!

Detail kurzu

Forma kurzu: skrátený kurz – 2 vyučovacie hodiny (po 90 minút), 2x v jednom týždni, online výučba s lektorom

Pre koho: žiaci 5. až 9. ročníka ZŠ (úplní začiatočníci)

Kapacita termínov: 5 žiakov (min. 1 žiak)

Po zakúpení kurzu Vám bude na mail zaslaný vianočný poukaz v PDF formáte.
Ak vám nevyhovuje žiadny z nižšie uvedených termínov, nechajte nám váš email a budeme vás informovať hneď, ako budú nové termíny dostupné. → Mám záujem o iný termín ←
Informujte ma o nových termínoch na adrese:

  Kategória: Katalógové číslo: -

  Popis

  Tento kurz je vhodný pre všetkých žiakov základných škôl, nielen pre budúcich programátorov. Už základné porozumenie kódu je dnes veľkou výhodou – a hoci sa môže zdať komplikované, pre deti môže byť rovnako prirodzené ako čítanie či počítanie. Stačí, ak sa mu začnú venovať dostatočne skoro. Programovanie nie je len o písaní riadkov kódu, ale aj o kreativite a logickom uvažovaní. Doprajte svojim deťom možnosť získať znalosti, s ktorými sa určite nestratia.

  Recenzie

  Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

  Pridajte prvú recenziu pre “Python 1 | Programovanie pre každého | Skrátený kurz”

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  Odoslať komentár

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.