Súťaž o kurz programovania s Programko.sk

Vyhrajte kurz programovania pre deti v našej súťaži. Je to úplne jednoduché! Stačí nám zadať vašu emailovú adresu, meno a vybrať si, o aký kurz máte záujem.

Prihláste sa do súťaže
  1. Trvanie súťaže

  Súťaž prebieha v termíne od 20.8.2022 – do 20.9.2022.

  2. Kto sa môže zapojiť do súťaže

  Do súťaže sa môže zapojiť ktokoľvek, kto v termíne trvania súťaže vyplní súťažný formulár, v rámci ktorého uvedie svoju platnú e-mailovú adresu, meno a priezvisko, zvolí si kurz, o ktorý má záujem a zároveň vyjadrí súhlas s týmito pravidlami súťaže a so Zásadami ochrany osobných údajov a súborov cookies, používaných na stránke Programko.sk

  Súťažiaci zároveň súhlasí, že mu organizátor súťaže môže na zadanú e-mailovú adresu zasielať marketingové informácie súvisiace s touto súťažou a marketingové informácie týkajúce sa ponuky kurzov Programko.sk

  3. Súťažná cena

  Hlavnou cenou je kurz programovania podľa vlastného výberu pre 1 osobu. Vybrať si je možné z dostupných kurzov Python, Java, Scratch, Web, Roblox, Go, Video, Grafika, C alebo C++.

  4. Žrebovanie výhercu

  Žrebovanie výhercu prebehne do 7 pracovných dní po skončení termínu súťaže a meno výhercu bude bezodkladne po žrebovaní zverejnené na tejto stránke a zároveň budeme výhercu informovať o výhre prostredníctvom e-mailu.

  Tieto podmienky nadobudli platnosť 20.8.2022.