Syn absolvoval viacero programov, so všetkými bol veľmi spokojný – s prístupom, organizáciou učenia aj tým, čo sa naučil. Určite Programko odporúčam pre každé dieťa, ktorého bavia základy programovania.

Mária (rodič)

Programko.sk je výborná alternatíva ku prezenčným krúžkom. Navyše je realizácia vyučovania z pohodlia domova, na vlastnom PC, takže všetky informácie a pomôcky sú na jednom mieste. Oceňujem takisto prácu lektorov, ktorí si aj k menším deťom vedeli vytvoriť výborný vzťah, výbornú atmosféru počas vzdelávania.

Martina (rodič)

Vynikajúci kurz. Profesionálny prístup lektorov. Syn sa veľa naučil. Vedomosti vie využiť aj v iných oblastiach sveta počítačov. Ďakujeme

Tatiana (rodič)

Výborní lektori ktorí zvládajú budúcich teenagerov.

Matúš (rodič)

Šikovná a veľmi trepzlivá pani lektorka, ktorá nemala problém mi odpoveď na všetky, niekedy až nezmyselné otázky. 😀 veľmi som bola spokojná s prístupom

Adriana

Kurz bol super, veľmi sa mi páčil, naučil som sa veľa nového a rád by som pokračoval v ďalšom kurze.

Martin

Programko vrele odporucam. Velka spokojnost s obsahom , ale aj s podanim. Dakujeme pani lektorke Ninke je fantasticka

Alica (rodič)

Vynikajúci kurz, syn bol veľmi spokojný. Lektor bol úžasný, vždy ochotný vysvetliť a pomôcť. Častokrát aj mimo hodín kurzu ochotne synovi odpovedal na otázky.

Andrea (rodič)

Kurzy programko.sk vrelo odprucame. Syn ZS 2.stupen absolvoval 3kurzy a velmi je spokojny. Vyborna komunikacia

Mirka (rodič)

Programko kurz Java 1 sa nám veľmi páčil, bol to zaujímavý kurz, ktorý prináša nové poznatky ohľadom programovania. Páčila sa nám forma aj štruktúra kurzu. Syna veľmi zaujal, bavil ho. Určite sa zúčastní aj iného kurzu z Vašej ponuky. Z našej strany veľká spokojnosť. Odporúčame aj ostatným.

Martina (rodič)

Programovanie sa synovi páčilo. Preňho to bola úplne nová problematika. Zaujalo ho, ako to celé prebieha a aké je to náročné. Malá skupina na kurze je veľkou výhodou.

Jozef (rodič)

Syn bol veľmi spokojný s prístupom lektora ako aj náplňou kurzu. Najťažšie bolo dočkať sa pokračovania.

Monika (rodič)

Kurz bol určený pre syna, programovať ho veľmi baví. Komunikácia ohľadom hodín a prípadných problémov bola výborná. Sme spokojní a zúčastnime sa aj pokračovania kurzu.

Eva (rodič)

Programko mi vysvetlilo Javu a programovanie lepšie ako hocijaký iný kurz. S učebnicami sa pracovalo jednoducho a úlohy v nich ma naučili všetko čo Java ponúka. Učivo bolo perfektne vysvetlené a keď som niečomu nerozumel, môj lektor mi to hravo vysvetlil.

Andrej

Cez Discord sa pracuje veľmi dobre. Syn je rád, že dokáže otvoriť Pythona, Javu, učí sa vytvoriť web. stránku, učí sa s tým reálne pracovať, po absolvovaní vašich kurzov. S inými kurzami mal problém porozumieť o čo ide.

Berenika (rodič)